Když obyčejným nákupem uděláte neobyčejnou věc

Tvorba e-shopuNavštívit web

Dobromarket je srdcovka. Máme rádi projekty, které dávají smysl a přináší nový přístup. K našemu okolí, k celé společnosti, k životnímu prostředí. Posláním Dobromarketu je podporovat. Koho? To už je na výběru každého z nás.

Zadání

Jak už jste jistě pochopili, pro práci na e-shopu Dobromarket jsme se nadchli. Aby e-shop plnil všechny funkce, které si klient přál, bylo potřeba se do toho pořádně obout a přijít s řešením na míru. A tak jsme to vzali z gruntu – udělali jsme individuální grafický návrh stránek, předělali jsme košík na vícekrokový, nastavili jsme automatické e-maily, upravili jsme Heurékový feed a nastavili Open Graph. A výsledek? Přesvědčte se sami.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Díky projektu Dobromarket dokážete pomoci. Svým nákupem totiž přispějete na dobročinné účely a darujete peníze například na nadaci pomáhající nemocným dětem. Je však čistě na vás, jaký typ pomoci si vyberete. A tak se z obyčejného nákupu na e-shopu stane dobrý skutek.

Igor Pražan

dobromarket.cz

Když jsem s naším projektem za lidmi z firmy SHEAN přišel, nebyl jsem si jistý, jestli naše představa dobročinného e-shopu bude vůbec proveditelná. I když se jednalo o netradiční projekt, SHEAN si s ním poradil perfektně a vytvořil nám krásný e-shop, ze kterého máme každý den radost. Děkujeme!

na projektu využíváme tytoslužby

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.