Když LED světla způsobí revoluci v osvětlení

Online marketingNavštívit web

Za projektem LEDshopik.cz stojí skvělá parta nadšenců do LED osvětlení. Od roku 2008 si drží své postavení na trhu a s každým rokem navíc zdokonalují nabídku světel tak, aby byli zákazníci co nejvíce spokojení. A že se jim to daří!

Zadání

Spolupráci s tímto projektem jsme navázali v roce 2018. Tehdy prošel LEDshopik kompletním redesignem e-shopu a hledal parťáka pro uchopení celého marketingu. Spojili jsme tedy síly a začali řešit PPC kampaně, zbožové porovnávače a optimalizaci pro vyhledávače.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Máte rádi inovace, pokrok nejnovější technologie? To vše představují LED světla, díky kterým do prasátka ušetříte peníze za elektřinu, ale i třeba vybavíte kompletní chytrou domácnost. Která vás bude poslouchat na stisknutí prstem. Je na vás, jakou cestu si vyberete. My zaručeně víme, že na LEDshopiku dostanete kvalitu. A rady odborníků k tomu.

Ondřej Benada

LEDshopik

S firmou SHEAN spolupracujeme už řadu let. Pomáhají nám budovat kvalitní obsah a vybranými kanály ho dostávají až k samotným zákazníkům. Hledají s námi tu správnou cestu, kterou naše podnikání posouvají stále kupředu. Náš vztah je založený na důvěře a dlouhodobém partnerství, proto se na ně můžeme vždy plně spolehnout.

na projektu využíváme tytoslužby

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.