Eventy na klíč, které ze vzpomínek lidí jen tak nedostanete

Tvorba webuNavštívit web

Energie, emoce a úsměv. To najdete na akcích pořádaných agenturou Team agency. Pracují zde lidé nadšení svým posláním. Baví je dělat a zprostředkovávat radost druhým, což je nám tolik blízké.

Zadání

Postupem času to chtělo stránky vylepšit, předělat grafický návrh a celkově je více přizpůsobit uživatelům. Udělali jsme tedy celkový redesign webu. Vsadili jsme na jednoduchost, barevnost a co největší přehlednost. Posuďte sami, nakolik se nám to povedlo.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Produkční a reklamní agentura Team agency zajišťující akce po celém Česku. Pořádá firemní akce, dětské dny, hudební festivaly, ale třeba i svatby nebo teambuildingy. Přání klientů jsou pro Team agency vždy novou výzvou a snaží se je splnit do posledního detailu.

Tomáš Mokrý

teamagency.cz

Spolupráce s firmou SHEAN proběhla hladce. Nejdůležitější pro nás bylo sjednotit si naši vizi a vnést do webu emoce, které jsou pro naši práci tak důležité. Dohromady se nám podařilo vytvořit jednoduché a uživatelsky přívětivé internetové stránky. Jsme rádi, že se nám podařilo emoce přenést hned do úvodního videa, a lidé tak mohou vidět, na kolik jsou naše akce nabité energií.

na projektu využíváme tytoslužby

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.