Automatizace procesů: Propojili jsme e-shop s účetním systémem Pohoda

Tvorba e-shopuNavštívit web

Automatizace procesů ve firmě vám ušetří náklady a vyvarujete se zbytečným chybám. Pomohli jsme e-shopu Topgrily.cz digitalizovat účetnictví a propojili ho s účetním systémem Pohoda. Přečtěte si, jak našemu klientovi automatická synchronizace dat ulehčila podnikání.

Zadání

Automatizací každodenních účetních operací se dá ušetřit desítky hodin práce. Proto se náš klient rozhodl investovat do vývoje softwaru, který mu od tohoto břemene pomůže. Cílem bylo převést celý proces zpracování objednávek do automatizované podoby.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Obchod Topgrily je specializovaným prodejcem značky Weber. Přináší nové trendy ze světa grilování a své služby nabízí zákazníkům na nejvyšší úrovni. Špičkové grily Weber pro vás mohou být ideálním společníkem při zahradním grilování. Na Topgrily.cz navíc i s odbornou konzultací.

Jan Pražan

TopGrily

Díky propojení našeho e-shopu Topgrily.cz s Pohodou od SHEANu šetříme každý den 2-3 hodiny lidské práce a zároveň jsme kompletně odstranili jakoukoliv chybovost v přípravách objednávek. Navíc jsme se tím zbavili té nejmíň zábavné práce a můžeme se tak věnovat přínosnějším věcem. I přes poměrně vyšší počáteční investici zde proto vůbec nepochybujeme o tom, že se nám hned během prvního roku vrátila.

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Ondřej Mach

Projektový manažer

Svým přátelským přístupem a lidskostí se snažím udržovat dobré vztahy nejen na pracovišti, ale také se zákazníky. Vždy se pokouším najít optimální řešení podle daných požadavků, aby byl zákazník s výsledným produktem spokojený a získal přesně to, co si od projektu sliboval.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.