Obsahová strategie

… když obsah udává správný kurz

Tvořit obsah jen tak nahodile bez nějakých poznatků o zákaznících a jejich potřebách a prostě jen psát či natáčet videa, protože to dnes přece frčí, z dlouhodobého hlediska moc fungovat nebude. Jestli nechcete i po několika letech práce být vlastně tak trochu na začátku, bez nějakého plánu podloženého daty to nepůjde. Co všechno, pokud do toho s námi půjdete, vám obsahová strategie přinese?

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí dát obsahu správný kurz

  1. Budete vědět, jak na tom v současné době s obsahem jste.
  2. Bez kvalitního obsahu se vaše podnikání neobejde.
  3. Získáte doporučení na změnu nebo vytvoření textu a jiného obsahu pro váš web/e-shop.
  4. Vypracujeme vám kompletní obsahový audit.

Časová osa práce

Vypracujeme podrobný obsahový audit.

Na základě výzkumu mezi vašimi zákazníky vytvoříme persony (typické zákazníky).

Společně s vámi nastavíme tón firemní komunikace (tonalitu značky).

Z dat z obsahového auditu a zákaznického průzkumu sestavíme publikační plán, v němž se stanoví priority, termíny, tým, který obsah bude tvořit a šířit.

Po nějaké době publikovaný obsah budeme vyhodnocovat a upravovat strategii podle potřeby.

jak vám s obsahovou strategií pomůžeme my?

  • Vypracujeme podrobný obsahový audit.
  • Na základě výzkumu mezi vašimi zákazníky vytvoříme persony (typické zákazníky).
  • Společně s vámi nastavíme tón firemní komunikace (tonalitu značky)
  • Z dat z obsahového auditu a zákaznického průzkumu sestavíme publikační plán, v němž se stanoví priority, termíny, tým, který obsah bude tvořit a šířit.
  • Po nějaké době publikovaný obsah budeme vyhodnocovat a upravovat strategii podle potřeby.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Gabriela Antalová

Brand manažerka

Psaní textů je mým koníčkem a pozice copywritera splněným snem. Mám hlavu plnou myšlenek a dostat slova na papír je pro mě skvělou formou odreagování. Svou pílí a pracovitostí dosahuji vytyčených cílů, v duši však stále zůstávám kreativcem, který má hlavu v oblacích a o nápady nemá nouzi.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.