Spolupráce s blogery a influencery

… když vám jedno doporučení přinese spoustu objednávek

Řekněte nám svůj příběh a my ho pomůžeme dostat k lidem.

Jak? Přes influencery a blogery. Přes miláčky, které na sociálních sítích nebo na blozích hltají desetitisíce odběratelů. A věří jim. Zkrátka influencer marketing teď jede.

Uvádí se, že má oproti placené digitální reklamě až 11krát vyšší návratnost investic. Tak to by byla škoda u toho nebýt, ne?

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí spolupracovat s influencery?

  1. Dozví se o vás velké množství lidí.
  2. Získáte hodnotné zpětné odkazy.
  3. V případě hodnotného obsahu můžete získat velký prostor pro prezentaci.
  4. Zvyšujete si mezi lidmi důvěryhodnost (blogerům a influencerům jejich followeři značně věří).
  5. Budujete a posilujete si svoji značku.

Časová osa práce 1. balíček

Probereme rozpočet, očekávání a nastavíme cíl.

Dle toho vybereme vhodné blogery/influencery, kteří mají vhodnou cílovou skupinu, hezky fotí, píší a celkově budou „ladit“ k danému projektu.

Předáme kontakty na dané blogery/influencery.

Dál si vše budete zajišťovat a hlídat vy sami.

Časová osa práce 2. balíček

Probereme rozpočet, očekávání a nastavíme cíl.

Dle toho vybereme vhodné blogery/influencery, kteří mají vhodnou cílovou skupinu, hezky fotí, píší a celkově budou „ladit“ k danému projektu.

Zjistíme jejich podmínky, zda mají zájem o spolupráci.

Zaměříme se na využití v celkovém obsahovém plánu.

Nastavíme podmínky spolupráce mezi vámi a námi.

Pohlídáme průběh prezentace, testování, focení, sdílení...

Po pár týdnech provedeme vyhodnocení.

Po celou dobu zařizujeme komunikaci s klientem i blogerem.

jak vám se spoluprací s influencery pomůžeme my?

  • Máme řadu kontaktů na blogery a influencery (ať už na Youtube, Facebooku, Twitteru nebo Instagramu) a vytipujeme pro vás ty nejvhodnější.
  • Společně s osloveným blogerem nebo influencerem vymyslíme, jakou formou by spolupráce byla nejúčinnější – recenze, soutěž nebo třeba unboxing?
  • Vyhodnotíme výsledky a poradíme vám, jak postupovat dál. Přesně tak, aby se vám vynaložené náklady mnohonásobně vrátily.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Gabriela Bartošovská

Správkyně sociálních sítí a PR specialistka

V agentuře SHEAN jsem začínala v roce 2016 na pozici textaře. Díky tomu, že se v blogové sféře a na sociálních sítích pohybuji víc jak 8 let, tak se to překlopilo i do mé práce a aktuálně věnuji nejvíce času právě sociálním sítím, školení a obsahové strategii.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.