Do kdy zvládnete doručit předvánoční objednávky?

Datum vytvoření: 20. 11. 2017
Jaká je hlavní otázka všech nakupujících v předvánočním období? Cena? Ta určitě také, ale co rozhodne o tom, jestli si dané zboží koupí u vás, nebo konkurence, je doba dodání do Vánoc. 

Řekněte zákazníkům, kdy dostanou své objednávky

Jak je na Zboží.cz již zvykem, i letos chystá funkci „Doručení do Vánoc“. Díky ní všechny e-shopy svým zákazníkům mohou říci, že se na ně s pořízením vánočních dárků mohou spolehnout. Tato funkce patří k součástí servisu pro obchodníky i pro nakupující. 

Co to zákazníkům přinese:
  • Nakupující mohou filtrovat dle garance doručení do Vánoc a to jak mezi jednotlivými e-shopy tak i mezi konkrétními produkty.
Jak této funkce využít? 
  • Od 15. 11. 2017 může každý e-shop ve svém administračním rozhraní na Zboží.cz vkládat informace o tom, zda a u kterého produktu garantují dodání do Vánoc. 
  • Zadané informace budou pro všechny návštěvníky Zboží.cz dostupné od 1. 12. 2017
  • U zadaného data je potřeba uvést také konkrétní hodinu – příklad: garantujeme dodání do Vánoc do 21. 12. 2017 do 15:00.
  • Celé nastavení můžete provést sami, nebo se obrátit na nás – v tomto případě prosíme o kompletní informace ohledně předvánočního doručování objednávek. 
Připomínáme, že stejnou informaci je dobré mít uvedenou také přímo na daném e-shopu. Například formou banneru, doplňujícího textu v košíku případně přímo u produktů. 


Garance dodání do Vánoc


 
Gabriela Bartošovská
Autor: Gabriela Bartošovská
Každá máma je textař a kreativec. Ráda vyprávím příběh. Ten svůj i ten váš. Textem i na fotkách.Psaní se věnuji již šestým rokem. Třikrát jsem se umístila v TOP 10 nejúspěšnějších FOOD blogerů v ČR. Spolupracovala jsem s takovými firmami, jako je Electrolux, Tchibo, Rohlík a SONNENTOR. Nejvíce času trávím správou sociálních sítích, obsahovou strategií, PR propagací a texty. U každého projektu hledám jeho silné stránky a výjimečnost, kterou pak představím jeho zákazníkům.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.