Vyprávíme příběh značky Hotelyakademie

Online marketingNavštívit web

Hotely Akademie jsou skvělým příkladem toho, jak moc může příběh značky pomoci při vytváření obsahu webu. Texty se nám zde píší jedna báseň.

Zadání

Od samotného začátku naší spolupráce jsme spravovali sociální sítě a PPC kampaně. V rámci jednotné strategie všech 4 hotelů jsme sjednotili profily na Facebooku pod jeden hlavní, založili účet i na Instagramu a koncem roku 2018 jsme spustili nový web, který by měl postupně integrovat jednotlivé hotely dohromady. Zásadní věcí je držet se stanovené jednotné strategie, a to poskytovat nadstandardní služby v oblasti gastronomie, wellness, svateb, firemních akcí a konferencí i tematických programů pro děti. Prostě dělat vše proto, aby návštěvníci hotelů odjížděli nabití pozitivní energií a rádi se vraceli.

V současné chvíli se snažíme zaměřit na budování brandu. Jak v psaní textů, tak i správě sociálních sítí nebo zlepšování komunikace a vztahu s klienty v rámci transakčních e-mailů.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Společnost ZFP Hotely spravuje pod značkou Hotely Akademie 4 hotely a jedno seminární centrum. Celý koncept projektu je postavený tak, že pod značku Hotely Akademie spadají tyto objekty, které jdou jedním směrem a mají postavenou jednotnou strategii. Narazit na ně můžete od Prahy až po Ostravu, přičemž každý má svou lokalitou jedinečné kouzlo a atmosféru. Je libo ruch velkoměsta za rohem nebo pohled na rozlehlé vinice Jižní Moravy?

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Eva Zouharová

Manažerka pro klíčové zákazníky

Ve firmě SHEAN pracuji od roku 2015 a od té doby se neustále posouvám kupředu. K novinkám a trendům v marketingu, k vedení lidí v týmu, k seberozvoji. Začátky pro mě byly mnohdy náročné, jelikož jsem naskočila úplně do nového oboru, a tak bylo obrovskou výzvou tuto nabídku zvládnout.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.