Prosincové novinky Heureka

Datum vytvoření: 19. 12. 2016

Heureka přináší tento měsíc dvě novinky, o kterých je dobré vědět. První se týká změny ceníku a druhá zobrazování hodnocení. 

Nový ceník platný od 1. 1. 2017

Aktualizovaný ceník Heureky vstoupí v platnost 1. 1. 2017. Nové nastavení cen lépe reflektuje nákupní chování zákazníků, návštěvnost a konverzní poměr jednotlivých kategorií i jejich nákupní potenciál. Projít si můžete kompletní ceník prokliků 2017, ve kterém najdete ceny za minimální ceny prokliku produktu v dané kategorii a daném cenovém rozpětí.

Ceník Heureka

Zobrazování hodnocení Ověřeno zákazníky v Google Ads

Velkou novinkou v programu Ověřeno zákazníky je zobrazování recenzí a hodnocení e-shopu ve vyhledávání Googlu pod placenými odkazy – Google Ads (dříve AdWords). 
Hodnocení a recenze e-shopů uvidí noví potenciální zákazníci hned při vyhledávání na první stránce Googlu. Zákazníci díky tomu mají snadnější a rychlejší přístup k tomu, co je zajímá – jaké má e-shop hodnocení a jestli se jedná o důvěryhodného prodejce. Nezapomínejme na to, že hodnocení, recenze a zkušenosti ostatních zákazníků jsou pro české zákazníky jedním z klíčových faktorů pro rozhodnutí k nákupu.
 
Abyste mohli tuto službu využívat, musíte splňovat následující podmínku: zapojení v programu Ověřeno zákazníky a minimálně 150 udělených recenzí za poslední rok

Google Adwards

Gabriela Bartošovská
Autor: Gabriela Bartošovská
Každá máma je textař a kreativec. Ráda vyprávím příběh. Ten svůj i ten váš. Textem i na fotkách.Psaní se věnuji již šestým rokem. Třikrát jsem se umístila v TOP 10 nejúspěšnějších FOOD blogerů v ČR. Spolupracovala jsem s takovými firmami, jako je Electrolux, Tchibo, Rohlík a SONNENTOR. Nejvíce času trávím správou sociálních sítích, obsahovou strategií, PR propagací a texty. U každého projektu hledám jeho silné stránky a výjimečnost, kterou pak představím jeho zákazníkům.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.