Marketingové strategie

… jak z mála vytěžit maximum

K čemu je skvělý produkt, o němž nikdo neví? Oslovte patřičnou cílovou skupinu zákazníků. Neztrácejte čas ani peníze hledáním v kalných vodách, ale soustřeďte se na efektivní komunikaci s potenciálními klienty. Jedině tak může být váš lov úspěšný. Základem dobrého podnikání je totiž sjednocená a ucelená marketingová strategie. Chcete vědět, jak na to?

Mám zájem o službu

proč se vám vytvoření marketingové analýzy vyplatí?

 1. Stanovíte si jasný cíl vašeho podnikání. S jasnou vizí se jde snáze.
 2. Ujasníte si, v čem jsou vaše konkurenčí výhody a jak jich ve svůj prospěch využít.
 3. Zjistíte, kdo jsou vaši opravdoví zákazníci a kde je můžete potkat.
 4. Všechno budete mít černé na bílém a pod kontrolou.
 5. Nebudete zkoušet náhodné propagační aktivity, ale půjdete s jistotou krok po kroku.
 6. Uvidíte vaše podnikání komplexně a ze všech úhlů pohledů.

Časová osa práce

Definujeme cílovou skupinu zákazníků.

Provedeme marketingovou strategii podle metody STDC (See-Think-Do-Care), která dělí chování spotřebitele do čtyř samostatných celků.

Sjednotíme a ucelíme dílčí kroky a úkoly do jednotné marketingové strategie. Jednotlivé dílčí kroky vybrané pro každou ze čtyř oblastí je nutné sjednotit, aby na sebe navazovaly jako celek.

Rozdělíme kompetence definovaných úkolů.

jak vám s marketingovou analýzou pomůžeme my?

 • Budeme se vás ptát. Kdo jsou vaši zákazníci, jaké jsou vaše cíle, jak je realizujete. Odpovědi možná nenajdete hned. Spolu jim ale přijdeme na kloub.
 • Pomůžeme vám definovat cílovou skupinu zákazníků. Zjistíme jejich potřeby a zvyklosti i proces rozhodování při nákupech.
 • Stanovíme ideální marketingové kanály.
 • Na stanovených úkolech začneme v týmu tvrdě pracovat.
 • Vyhledáváme potenciální zákazníky a ve vhodnou dobu je oslovíme.
 • O zákazníky se následně budeme starat, abychom si udrželi jejich loajalitu a přiměli je k opakovaným nákupům na vašem e-shopu.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Jan Suk

Obchodní konzultant

Rád při práci používám inovativní postupy a svěží perspektivu, zároveň však ctím ustálené zlaté pravidlo obchodu – nejdůležitější ze všeho je spokojený zákazník.

Více o mně

Lenka Majcherová

Obchodní konzultantka

Už ako malá som s tátou vymýšlela rôzne claimy a eventové akcie v rodinnej firme. Neskôr to prešlo do hlbších rozhovorov nad strategickými riešeniami, ktoré som si podložila faktami na Univerzite marketingovej komunikácie v Trnave.

Více o mně

Marek Pilát

Vedoucí obchodu a manažerů pro klíčové zákazníky

Mám za sebou 3 roky telefonické komunikace s klienty v předchozí práci a už přes 7 let v SHEANu strávený čas setkáváním se a komunikací s našimi partnery. Baví mě hledat nové cesty a pro ně správná řešení. Komunikace s lidmi je mi vlastní a k tomu jsem od mala zarytý sportovec, díky čemuž rád pracuji v týmu.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.